2Psikolog / Psikodrama Terapisti / Çift ve Aile  Terapisti

Lisans eğitimini  İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlayarak İstanbul Üniversitesi Davranış Bilimleri Yüksek Lisans programına devam etmiştir. Halen Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümünde yüksek lisans tez çalışmasını yürütmektedir. 

İstanbul Psikodrama Enstitüsü/ İstanbul Uluslararası Zerka Moreno Enstitüsü’nde psikodrama eğitimi  alarak Psikodrama Terapisti ünvanını almıştır. Bitirme tezi Çift Psikodramasında Genososyogram (aile ağacı ) üzerinedir. 

Avrupa Aile Terapisi Derneği Eğitim Birimi (EFTA-TIC) sertifikalı Aile ve Çift Terapisi temel ve ileri düzey eğitimlerini IFTI Psikoterapi’de tamamlayarak Aile ve Çift Terapisti ünvanını almıştır. Ayrıca CETAD ( Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği) ‘nin Cinsellik ve Cinsel Tedaviler  1.& 2. Modül eğitimini almıştır.

Rorschach& Projektif Testler Derneği’nden Rorschach (Mürekkep Lekesi Testi) , CAT, TAT ile Türk Psikologlar Derneği’nden MMPI ( Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) eğitimlerini almıştır. 

1996 yılından itibaren eğitim kurumlarında,  2003 yılından itibaren  psikolojik danışmanlık merkezlerinde çalışmalarına devam etmiştir. 

İda Psikiyatri Merkezi’nde ergenler, yetişkinler, aile ve çiftlere danışmanlık ve  grup terapisi hizmeti vermektedir. İlişkiler ve ilişki sorunları, aile içi problemler, eş seçimi, evlilik danışmanlığı, boşanma danışmanlığı, ebeveynlik, duygusal ve yaşantısal problemler üzerinde çalışmakta olup psikodrama yaşantı grupları, çiftlere yönelik grup çalışmaları, ilişkiler üzerine grup çalışmaları, psikosomatik rahatsızlıklara yönelik grup çalışmaları, ergenlerle grup çalışmaları yapmaktadır. Türk Psikologlar Derneği ( TPD) ve Aile ve Evlilik Terapileri Derneği (AETD) üyesidir.

Son Tweetler

HİZMETLERİMİZ

 • İlaç Tedavisi
 • Psikoterapi
 • Deneyimli Kadro
 • Bilimsel Yöntemler

İLETİŞİM

 • Yücetarla Caddesi Kenan Akgün Apt. 
 • No : 55/4 ( Çamlık Hastanesi Karşısı )
  Bakırköy / İstanbul
 • Telefon: (0212) 660 36 44
 • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Hasta Kabul Saatleri : 08:00 - 20:00
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…